Erkeklerde Sertleşme Sorunu Çözümü

sertleşmeye-iyi-gelen-bitkiler
İktidarsızlık Doğal Tedavi
17 Şubat 2017
Sertleşmeye Faydalı İlaçlar
Sertleşmeyi Sağlayan Bitkiler
25 Şubat 2017

Erkeklerde Sertleşme Sorunu Çözümü

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Uzman Desteği Alın

Erkeklerde Sertleşme Sorunu Çözümü

Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü, erkeklerde sertleşmeme sorunu çözümü, erkekte sertleşmeme tedavisi. Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü için makale.

Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü hakkında yazılmış makaleyi okumaktasınız. Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü hakkında makalenin devamında kullanılan bitkiler yer almaktadır. Bu bitkiler kullanılarak hazırlanan kürler sertleşme sorununu tedavi etmektedir.

Öncelikle erkekte sertleşme yada iktidarsızlık sorunu hakkında kısa bir bilgi verelim.

Sertleşme Sorunu Nedir ?

Erkeklerde iktidarsızlık problemi, sertleşememe, sertliği sürdürememe adları ile anılmaktadır. Cinsel aktivite sırasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması veya sertleşmenin yeterince sürdürülememesi durumudur. Bu durum şiddetli ise erkeklerde cinsel ilişkiye girememe problemine de neden olabilir.

İktidarsız problemi halk arasında “sertleşmeme” olarak adlandırılır. Problemin bir sertleşme sorunu olarak kabul edilebilmesi için en az 6 ay süreyle mevcut olması gerekmektedir. Sorun bazen cinsel ilişki sırasında, bazen de masturbasyon aktiviteleri sırasında ortaya çıkmaktadır.

Erkeklerdeki iktidarsızlık sorunu; ilişki sırasında penisin hiç sertleşmemesi, yeterli sertliğe ulaşamaması veya vajina içindeyken erkenden sönmesi şeklinde görülmektedir.

Yaş faktörü, sertleşme problemi yaşayanlarda (erektil disfonksiyonda) önemli bir yer tutmaktadır. 40 yaş üstü erkeklerde görülme sıklığı artmaktadır.

Ereksiyon, yani sertleşme, sağlıklı bir penis ve sinir sisteminin doğal bir refleksidir. Penisin anatomik yapısında veya sinir sisteminde yaşanan herhangi bir aksaklıkta bu refleks zarar görebilmektedir.

Sertleşme Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Keçiboynuzu

Keçiboynuzu, genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Ginseng

Ginseng, özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Çakşır

Çakşır, içerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Pırasa Tohumu

Pırasa tohumu, eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Aspir

Aspir, kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumu, vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Erkeklerde sertleşme sorunu çözümü hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.