sertleşmeye-iyi-gelen-bitkiler
İktidarsızlık Bitkisel Tedavisi
24 Ocak 2017
sertlesmemeye-en-iyi-cozumler
Sertleşme Sorununa Bitkisel Tedavi
31 Ocak 2017

Sertleşmeme Sorunu Tedavisi

Sertleşmeye Faydalı İlaçlar

Sertleşmeye Faydalı İlaçlar

Uzman Desteği Alın

Sertleşmeme Sorunu Tedavisi

Sertleşmeme sorunu tedavisi, sertleşmeme doğal çözüm, sertleşmeme sorununa bitkisel çözüm. Bu soruların cevaplarının sitemizde bulabilirsiniz.

Sertleşmeme sorunu tedavisi makalenin devamında yer almaktadır. Bu bitkiler uzman kişiler tarafından hazırlanmış kürler olarak kullanılmalıdır. Bu sayede iktidarsızlık sorunundan kurtulmanız mümkün olabilmektedir.

Sertleşmeme Sorunu Nedir

Erkeklerde sertleşmeme problemi, iktidarsızlık, sertliği sürdürememe adları ile anılmaktadır. Cinsel aktivite sırasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması veya sertleşmenin yeterince sürdürülememesi durumudur. Bu durum şiddetli ise erkeklerde cinsel ilişkiye girememe problemine de neden olabilir.

İktidarsızlık problemi halk arasında “sertleşmeme” olarak adlandırılır. Problemin bir sertleşme sorunu olarak kabul edilebilmesi için en az 6 ay süreyle mevcut olması gerekmektedir. Sorun bazen cinsel ilişki sırasında, bazen de masturbasyon aktiviteleri sırasında ortaya çıkmaktadır.

Erkeklerdeki sertleşmeme sorunu; ilişki sırasında penisin hiç sertleşmemesi, yeterli sertliğe ulaşamaması veya vajina içindeyken erkenden sönmesi şeklinde görülmektedir.

Yaş faktörü, sertleşmeme problemi yaşayanlarda (erektil disfonksiyonda) önemli bir yer tutmaktadır. 40 yaş üstü erkeklerde görülme sıklığı artmaktadır.

Ereksiyon, yani sertleşme, sağlıklı bir penis ve sinir sisteminin doğal bir refleksidir. Penisin anatomik yapısında veya sinir sisteminde yaşanan herhangi bir aksaklıkta bu refleks zarar görebilmektedir.

Sertleşmeme Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Pırasa Tohumu

Eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Ginseng

Özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Aspir

Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Çakşır

İçerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Keçiboynuzu

Genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Sertleşmeme Sorunu Tedavisi hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Sertleşmeme Sorunu Tedavisi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.