sertlesmemeye-en-iyi-cozumler
Sertleşme Sorunu Tedavi Yöntemleri
3 Şubat 2017
sertlesmemeye-en-iyi-cozumler
Sertleşmemeye En İyi Çözümler
7 Şubat 2017

Sertleşmemeye En İyi Çözüm

sertleşme-için-iyi-gelen-bitkiler

kalici-sertlesme-icin-dogal-cozum

Uzman Desteği Alın

Sertleşmemeye En İyi Çözüm

Sertleşmemeye En İyi Çözüm, İktidarsızlık Sorununa Çözüm, Sertleşmeme Sorununa Bitkisel Çözüm, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Sertleşmeme sorununa çözüm 3 ana kategoriye incelenmektedir. Bunlar medikal tedavi, psikolojik tedavi ve bitkisel tedavidir. Tedavi yöntemleri hastalığın durumuna göre şekillendirilir. Bunun için uzman bir kişiden yardım almak önemlidir.

Sertleşmeme Psikolojik Tedavi

Uygulanan modern cinsel terapi teknikleri ile psikolojik kaynaklı iktidarsızlık sorunları genelde 6 ile 10 seans arasında çözüme kavuşabilmektedir. Sertleşememe nedeni ile uygulanan cinsel tedavilerde genel olarak bilişsel, davranışsal cinsel terapi teknikleri kullanılmaktadır.

Bazı durumlarda dinamik terapiler de gerekli hale gelebilir. Bu tür durumlarda tedavi süreci bir miktar daha uzamaktadır. Vajinismus sorununa bağlı sertleşememe problemi tedavisi

Erkeklerdeki sertleşememe problemi bazen kadınlardaki vajinismus sonrasında da ortaya çıkabilmektedir. Çoğu zaman uygulanan vajinismus tedavileri sonrası kadındaki istemsiz kasılmaların giderilmesi ile sertleşememe problemi de kendiliğinden düzelmektedir. Bazı durumlarda cinsel terapi uygulanması da gerekli olabilir.

Sertleşmeme Medikal İlaç Tedavisi

Erkeklerdeki sertleşmeme sorunlarının (erektil disfonksiyon, iktidarsızlık) tedavisi için günümüzde bazı ilaçlar da kullanılmaktadır. Bu ilaçlar genelde 5 PDE inhibitörleri grubu ilaçlardır.

Sertleşmeme problemleri (erektil disfonksiyon) için verilen ilaç tedavileri oldukça yüz güldürücü sonuçlar doğurmakta. Bununla birlikte, cinsel terapilere ilave olarak kullanıldığında daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Çok ileri durumlarda ve organik kökenli ereksiyon sorunlarında penis dokusu içine madde enjeksiyonları, idrar kanalına bazı ilaçların verilmesidir. Ayrıca penis protezi (penil protez) ameliyatlarına ihtiyaç duyulabilmektedir.

Sertleşmeme Bitkisel Tedavi

Sertleşmeme sorununa faydalı bitkiler makalenin devamında yer almaktadır. Bu bitkiler uzman kişiler tarafından hazırlanmış kürler olarak kullanılmalıdır. Bu sayede sertleşme sorunundan kurtulmanuz mümkün olabilmektedir.

Çakşır : İçerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Ginkgo Biloba : Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Ginseng : Özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Keçiboynuzu : Genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Aspir : Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Pırasa Tohumu : Eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Isırgan Tohumu : Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Sertleşmemeye En İyi Çözüm, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Sertleşmemeye En İyi Çözüm, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.