Sertleşmeye Kesin Çözüm
Sertleşmeye Kesin Çözüm
26 Aralık 2016
sertleşmeye-iyi-gelen-bitkiler
Sertleşmenin Bitkisel Tedavisi
26 Aralık 2016

Sertleşmeye En İyi Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Uzman Desteği Alın

Sertleşmeye En İyi Çözüm

Sertleşmeye En İyi Çözüm, sertleşmeye çözüm, sertleşmenin doğal tedavisi. Bu tip sorulara cevap olarak yazılmış bilgi amaçlı makaleyi okuyabilirsiniz.

Makalenin devamında sertleşme en İyi çözüm yöntemleri yer almaktadır. Bu yöntemleri en iyisi sizin kişisel kararınıza kalmıştır. Fakat bu durum nedeni, tedavi yönteminin seçilmesinde en etkili faktördür. Bu tedavi seçilirken dikkate alınmalıdır. İşte sertleşmeye en İyi çözüm yöntemleri.

Sertleşme Tedavisi

Sertleşme en İyi çözüm 3 ana kategoriye ayırabiliriz. Bunlar medikal tedavi, psikolojik tedavi ve bitkisel tedavidir. Tedavi yöntemleri hastalığın durumuna göre şekillendirilir. Bunun için uzman bir kişiden yardım almak önemlidir.

1 – Sertleşme Psikolojik Tedavi

Uygulanan modern cinsel terapi teknikleri ile psikolojik kaynaklı iktidarsızlık sorunları genelde 6 ile 10 seans arasında çözüme kavuşabilmektedir. Sertleşememe nedeni ile uygulanan cinsel tedavilerde genel olarak bilişsel, davranışsal cinsel terapi teknikleri kullanılmaktadır.

Bazı durumlarda dinamik terapiler de gerekli hale gelebilir. Bu tür durumlarda tedavi süreci bir miktar daha uzamaktadır. Vajinismus sorununa bağlı sertleşememe problemi tedavisi
Erkeklerdeki sertleşememe problemi bazen kadınlardaki vajinismus sonrasında da ortaya çıkabilmektedir. Çoğu zaman uygulanan vajinismus tedavileri sonrası kadındaki istemsiz kasılmaların giderilmesi ile sertleşememe problemi de kendiliğinden düzelmektedir. Bazı durumlarda cinsel terapi uygulanması da gerekli olabilir.

2- Sertleşme Medikal İlaç Tedavisi

Erkeklerdeki sertleşme sorunlarının (erektil disfonksiyon, iktidarsızlık) tedavisi için günümüzde bazı ilaçlar da kullanılmaktadır. Bu ilaçlar genelde 5 PDE inhibitörleri grubu ilaçlardır.

Sertleşme problemleri (erektil disfonksiyon) için verilen ilaç tedavileri oldukça yüz güldürücü sonuçlar doğurmaktadır. Bunla birlikte, cinsel terapilere ilave olarak kullanıldığında daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Çok ileri durumlarda ve organik kökenli ereksiyon sorunlarında penis dokusu içine madde enjeksiyonları, idrar kanalına bazı ilaçların verilmesidir. Penis protezi (penil protez) ameliyatlarına ihtiyaç duyulabilmektedir.

3- Sertleşmeye Bitkisel Tedavi

Sertleşmeye faydalı bitkiler makalenin devamında yer almaktadır. Bu bitkiler uzman kişiler tarafından hazırlanmış kürler olarak kullanılmalıdır. Bu sayede sertleşme sorunundan kurtulmanız mümkün olabilmektedir.

Ginkgo Biloba : Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Ginseng : Özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Isırgan Tohumu : Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Çakşır : İçerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Aspir : Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Keçiboynuzu : Genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Pırasa Tohumu : Eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Sertleşme en İyi çözüm hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Sertleşme en İyi çözüm hakkında detaylı bilgiyi uzman hekimden alabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.