sertlesmeyi-saglayan-bitkisel-ilaclar
Sertleşmeye İyi Gelen Bitkiler Nelerdir
14 Haziran 2017
Sertleşmeye Kesin Çözüm
İktidarsızlığa Kesin Çözüm
30 Eylül 2017

Sertleşmeye Evde Çözüm

sertleşmeye-iyi-gelen-bitkiler

sertleşmeye-iyi-gelen-bitkiler

Uzman Desteği Alın

Sertleşmeye Evde Çözüm

Sertleşmeye evde çözüm, sertleşmeye iyi gelen bitkiler, sertleşmeyi sağlayan bitkisel ilaçlar. Sertleşmeye evde çözüm hakkında.

Sertleşmeye evde çözüm hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Sertleşmeye evde çözüm makalesinde sertleşmeye iyi gelen bitkiler yer almaktadır. Bu bitkiler uzmanlar tarafından hazırlanan kürler şeklinde kullanılmaları daha doğru olacaktır. İşte sertleşmeye evde çözüm sağlayan bitkiler.

Sertleşmeye İyi Gelen Bitkiler

Keçiboynuzu

Keçiboynuzu, genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Çakşır

Afrodizyak etkisi bilimsel anlamda ispatlanmış olan çakşır günümüzde pek çok cinsel istek arttırıcı ürünlerin içerisine koyulmaktadır. Düzenli olarak kullanılırsa erkek spermlerindeki hareketliliği ciddi manada arttırdığı açıklanan Çakşır. Bunun haricinde adale güçlendirici ve ağrıları giderici etkisiyle de kullanım alanlar mevcuttur.

Bitki ekstrelerinden elde edilen Çakşır kapsülü yararları bilhassa afrodizyak olarak tüketilmektedir. Bilinen çok sayıda afrodizyak bitkinin tersine çakşırın yan etkileri yok denecek derecede azdır. Afrodizyak etkilerinin dışında toplumda kısırlık tedavisi için de yaygın bir biçimde kullanılır.

Güç verici özelliğinden yorgunluk gidermede yararlanılır. Kapsül formunda kullanımından yarar sağlamak için düzenli ve devamlı kullanmak gereklidir. Belirli bir süre kullanımın ardından yararlı etkilerini görmek mümkün olabiliyor. (kaynak : bilgidoktoru com)

Pırasa Tohumu

Eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Daralan damarlar yüzünden kan gitmesi gibi durumlarda işe yarar. Kan dolaşımını artırdığı için ereksiyon şikayetlerinde faydalı olduğu yapılan çalışmalarda ispatlanmıştır. (kaynak : ginkgobilobahapi wordpress com)

Aspir

Aspir, kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Ginseng

Ginseng, özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır. Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Erkeler üzerinde yapılan bir çalışma sonucu, erektil disfonksiyonu olan ve 3 ay boyunca, kırmızı Kore ginsengi alan 30 erkekte. Görülen, seks performansı artışının, placebo alan gruptaki erkeklere göre çok daha fazla olduğu kaydedilmiştir. (kaynak : dogadansifaya com)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.