Sertleşmeyi Sağlayan Bitkiler İbrahim Saraçoğlu
25 Şubat 2017
sertlesmeyi-saglayan-bitkisel-ilaclar
Erkeklerde Sertleşmeye Bitkisel Çözüm
4 Mart 2017

Sertleşmeye Kesin Çözüm Bitkisel

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Uzman Desteği Alın

Sertleşmeye Kesin Çözüm Bitkisel

Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel, sertleşmeyi sağlayan bitkisel ilaçlar, sertleşmenin ilacı nedir. Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel yöntemleri hakkında.

Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel yöntemleri ve kullanılan bitkiler için yazılmış makale. Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel yöntemleri hakkında bilgi vermeden önce sertleşme sorunu hakkında bilgi verelim.

Öncelikle erkekte sertleşme yada iktidarsızlık sorunu olarak makalede geçmektedir.

Sertleşme Sorunu Nedir ?

Erkeklerde iktidarsızlık problemi, sertleşememe, sertliği sürdürememe adları ile anılmaktadır. Cinsel aktivite sırasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması veya sertleşmenin yeterince sürdürülememesi durumudur. Bu durum şiddetli ise erkeklerde cinsel ilişkiye girememe problemine de neden olabilir.

İktidarsız problemi halk arasında “sertleşmeme” olarak adlandırılır. Problemin bir sertleşme sorunu olarak kabul edilebilmesi için en az 6 ay süreyle mevcut olması gerekmektedir. Sorun bazen cinsel ilişki sırasında, bazen de masturbasyon aktiviteleri sırasında ortaya çıkmaktadır.

Erkeklerdeki iktidarsızlık sorunu; ilişki sırasında penisin hiç sertleşmemesi, yeterli sertliğe ulaşamaması veya vajina içindeyken erkenden sönmesi şeklinde görülmektedir.

Yaş faktörü, sertleşme problemi yaşayanlarda (erektil disfonksiyonda) önemli bir yer tutmaktadır. 40 yaş üstü erkeklerde görülme sıklığı artmaktadır.

Ereksiyon, yani sertleşme, sağlıklı bir penis ve sinir sisteminin doğal bir refleksidir. Penisin anatomik yapısında veya sinir sisteminde yaşanan herhangi bir aksaklıkta bu refleks zarar görebilmektedir.

Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar Üretilen Bitkiler

Ginseng ;

Ginseng, özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Çakşır ;

Çakşır, içerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Keçiboynuzu ;

Keçiboynuzu, genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Pırasa Tohumu ;

Pırasa tohumu, eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Ginkgo Biloba ;

Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Isırgan Tohumu ;

Isırgan tohumu, vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Aspir ;

Aspir, kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel ürünler hakkında yazılmış makaleyi okudunuz. Sertleşmeye kesin çözüm bitkisel ürünler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.