Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar

sertlesmemeye-en-iyi-cozumler
Sertleşme Sorununa Bitkisel Tedavi
31 Ocak 2017
Sertleşmeye Kesin Çözüm
Kalıcı Sertleşmeye Doğal Çözüm
2 Şubat 2017

Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar

sertlesmeyi-saglayan-bitkisel-ilaclar

sertlesmeyi-saglayan-bitkisel-ilaclar

Uzman Desteği Alın

Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar

Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar, Sertleşme Tedavisi, Sertleşme Tedavisi için Bitkisel İlaç, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Sertleşmeme Sorunu Nedir

Erkeklerde sertleşmeme problemi, iktidarsızlık, sertliği sürdürememe adları ile anılmaktadır. Cinsel aktivite sırasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması veya sertleşmenin yeterince sürdürülememesi durumudur. Bu durum şiddetli ise erkeklerde cinsel ilişkiye girememe problemine de neden olabilir.

İktidarsızlık problemi halk arasında “sertleşmeme” olarak adlandırılır. Problemin bir sertleşme sorunu olarak kabul edilebilmesi için en az 6 ay süreyle mevcut olması gerekmektedir. Sorun bazen cinsel ilişki sırasında, bazen de masturbasyon aktiviteleri sırasında ortaya çıkmaktadır.

Erkeklerdeki sertleşmeme sorunu; ilişki sırasında penisin hiç sertleşmemesi, yeterli sertliğe ulaşamaması veya vajina içindeyken erkenden sönmesi şeklinde görülmektedir.

Yaş faktörü, sertleşmeme problemi yaşayanlarda (erektil disfonksiyonda) önemli bir yer tutmaktadır. 40 yaş üstü erkeklerde görülme sıklığı artmaktadır.

Ereksiyon, yani sertleşme, sağlıklı bir penis ve sinir sisteminin doğal bir refleksidir. Penisin anatomik yapısında veya sinir sisteminde yaşanan herhangi bir aksaklıkta bu refleks zarar görebilmektedir.

Sertleşmeyi Sağlan Bitkisel İlaçlar için Kullanılan Bitkiler

Pırasa Tohumu

Eskiden beri pırasa tohumlarından hazırlanan macunlar cinsel gücü arttırmak için kullanılırdı. (kaynak : saglikbilimi com)

Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba, kılcal damarların sağlığını koruyarak, kalp sağlığına dolaylı olarak faydalı olur. (kaynak : faydalarizararlari com)

Çakşır

İçerisinde bulundurduğu etkili afrodizyak sayesinde cinsel gücü ve isteği arttırmaktadır. Bu nedenle cinsel isteksizlik şikayeti olanlar bu bitki sayesinde tedavi olabilir. (kaynak : bitkirehberi net)

Aspir

Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Aspir ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendirir. (kaynak : tr mydearbody com)

Ginseng

Özellikle sporcular için fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı arttırır.Ginseng antioksidan bir bitkidir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Ginsengin faydaları arasında kolesterol düşürücü özelliğini de saymak gerekir.Ginseng cinsel gücü arttırır. (kaynak : koreginsengi com)

Keçiboynuzu

Genel anlamda inanılmaz bir enerji deposudur. Cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliği vardır. Bunun yanında iktidarsızlığa karşı etkili olduğunu söyleyen ve sürekli tüketilmesini öneren uzmanlar vardır. Sperm azlığına karşı çok etkili olduğu söylenmektedir. (kaynak : faydalarizararlari com)

Isırgan Tohumu

Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : isirganotu gen tr)

Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Sertleşmeyi Sağlayan Bitkisel İlaçlar, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.